• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YBD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YBD. Jeżeli chcesz otworzyć plik YBD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YBD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YobiDrive Link Format EZC Group

Co to jest plik YBD?

Plik używany przez YobiDrive, usługę udostępniania plików, która zapewnia bezpieczne miejsca przechowywania plików i folderów online. Zapisuje link do pliku lub folderu dostępnego w YobiDrive. Używany jako skrót do zdalnego pliku przechowywanego w YobiDrive, na przykład w dokumencie lub pliku wideo.

Po dwukrotnym kliknięciu pliki YBD są otwierane przez YobiExplorer, aplikację pulpitową, która pozwala użytkownikom przeglądać pliki YobiDrives.

YobiDrive obsługuje szyfrowaną pamięć masową, a także ochronę haseł i inne mechanizmy uwierzytelniania. Usługa umożliwia użytkownikom bezpieczne udostępnianie plików innym użytkownikom, co jest przydatne w celach osobistych i biznesowych.

Jak otworzyć plik YBD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YBD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YBD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YBD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YBD

Inne problemy z plikiem YBD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YBD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YBD:

  • plik YBD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YBD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YBD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik