• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YAML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YAML. Jeżeli chcesz otworzyć plik YAML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YAML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YAML Document N/A

Co to jest plik YAML?

Plik utworzony w formacie YAML (YAML Is not Markup Language), czytelnym dla człowieka formacie danych służącym do szeregowania danych. Służy do odczytywania i zapisywania danych niezależnie od konkretnego języka programowania. Może być używany w różnych językach, które obsługują biblioteki YAML, takie jak C / C ++, Ruby, Python, Java, Perl, C # i PHP.

Przykładowy plik YAML to app.Yaml, który jest używany przez Google App Engine.

Pliki YAML częściej używają rozszerzenia .YML.

Jak otworzyć plik YAML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YAML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YAML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YAML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YAML

Inne problemy z plikiem YAML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YAML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YAML:

  • plik YAML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YAML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YAML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik