• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YAB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YAB. Jeżeli chcesz otworzyć plik YAB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YAB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yabasic Source Code Yabasic

Co to jest plik YAB?

Kod źródłowy napisany przez program Yabasic (Yet another Basic). Implementuje wspólne i proste elementy języka podstawowego, w tym polecenia goto / gosub i różne typy pętli. Obsługuje zdefiniowane przez użytkownika biblioteki i podprogramy. Programy Yabasic są w stanie monochromatycznej grafiki liniowej i drukowania.

Odwiedź stronę Yabasic, aby uzyskać więcej informacji i pobrać bezpłatny program Yabasic.

Jak otworzyć plik YAB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YAB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YAB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YAB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YAB

Inne problemy z plikiem YAB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YAB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YAB:

  • plik YAB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YAB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YAB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik