• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku Y4M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem Y4M. Jeżeli chcesz otworzyć plik Y4M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku Y4M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YUV4MPEG2 Video Format N/A

Co to jest plik Y4M?

Plik wideo utworzony w formacie YUV4Mpeg. Zapisuje ciąg niezakłóconych obrazów YCbCr tworzących ramkę wideo w ramkach. Używany jako surowy, kolorowy format wideo przed kompresją do bardziej popularnego formatu wideo, takiego jak MPEG-2 lub Matroska (.MKV).

Jak otworzyć plik Y4M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku Y4M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi Y4M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem Y4M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik Y4M

Inne problemy z plikiem Y4M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem Y4M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami Y4M:

  • plik Y4M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku Y4M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik Y4M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik