• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XZFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XZFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik XZFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XZFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZipLogix ZipForm Format ZipLogix

Co to jest plik XZFX?

Plik utworzony przez ZipForm, aplikację ułatwiającą transakcje w obrocie nieruchomościami w trybie online. Zawiera formularz nieruchomości przechowywany w zastrzeżonym formacie. Zazwyczaj służą do przesyłania informacji o nieruchomościach przez e-mail.

Pliki XZFX są podobne do plików .ZFX. Mimo, że ZipForm może zapisywać własne pliki XZFX i ZFX, zazwyczaj generują one pliki ZipForm jako pliki .PDF.

Jak otworzyć plik XZFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XZFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XZFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XZFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XZFX

Inne problemy z plikiem XZFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XZFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XZFX:

  • plik XZFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XZFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XZFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik