• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XXE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XXE. Jeżeli chcesz otworzyć plik XXE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XXE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XXEncoded Format N/A

Co to jest plik XXE?

7-bitowy plik tekstowy ASCII, który może być wysyłany pocztą elektroniczną bez uszkodzenia. Utworzono dla starszych programów poczty e-mail, które nie rozpoznają załączników binarnych. Większość programów poczty e-mail teraz konwertuje załączniki binarne automatycznie.

Pliki XXE można dekodować za pomocą narzędzia Web Utils Online XXDecoder.

Jak otworzyć plik XXE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XXE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XXE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XXE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XXE

Inne problemy z plikiem XXE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XXE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XXE:

  • plik XXE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XXE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XXE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik