• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XXD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XXD. Jeżeli chcesz otworzyć plik XXD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XXD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Brixx Planner Calendar Format Brixx

Co to jest plik XXD?

Kalendarz używany przez Brixx Plannera, program do modelowania stosowany w planowaniu biznesowym. Zawiera zdarzenia i powiązane informacje wprowadzone przez użytkownika. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który można otworzyć tylko przy użyciu oprogramowania Brixx Solutions.

Rozwiązania Brixx oraz niektóre sekcje strony Brixx są dostępne tylko dla użytkowników, którzy nabyli licencję Brixx.

Jak otworzyć plik XXD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XXD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XXD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XXD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XXD

Inne problemy z plikiem XXD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XXD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XXD:

  • plik XXD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XXD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XXD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik