• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik XWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xara Webstyle Format MAGIX

Co to jest plik XWS?

Obraz stworzony przez Xara Web Designer (dawniej Xara Webstyle), wizualna aplikacja do projektowania stron internetowych. Zapewnia grafikę internetową w zastrzeżonym formacie. Może to być baner, pasek nawigacyjny, logo, przycisk, tło, zdjęcie lub inny typ obrazu. Zazwyczaj zbudowany z szablonu Webstyle.

MAGIX nabyła Xara w 2007 roku i wydała Xara Web Designer jako następcę Xara Webstyle.

Jak otworzyć plik XWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XWS

Inne problemy z plikiem XWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XWS:

  • plik XWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik