• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XVCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XVCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik XVCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XVCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VISE XML Project Format MindVision Software

Co to jest plik XVCT?

Plik projektu XML utworzony przez aplikację VISE X, służącą do tworzenia plików instalatora systemu Mac OS X. Zawiera odniesienia do plików instalacyjnych i czynności wymaganych do zainstalowania. Używane do eksportowania binarnych projektów .VCT przy użyciu formatowania XML.

Pliki XVCT to rzeczywiście pakiety systemu Mac OS X. Możesz je kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "Pokaż zawartość pakietu", aby zobaczyć załączone pliki. Plik listy właściwości (.PLIST) zapisuje ustawienia projektu w formacie XML.

Jak otworzyć plik XVCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XVCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XVCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XVCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XVCT

Inne problemy z plikiem XVCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XVCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XVCT:

  • plik XVCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XVCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XVCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik