• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XV3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XV3. Jeżeli chcesz otworzyć plik XV3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XV3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
P-XVL Geometry Format Lattice Technology

Co to jest plik XV3?

Plik utworzony przez programy Lattice Technology, które służą do tworzenia cyfrowych makiet (DMU) dokumentacji modeli 3D. Zawiera model, w tym trójwymiarową geometrię i wygląd. Służy do zapisywania i ładowania danych projektu 3D.

Pliki XV3 są przechowywane w bardzo skompresowanym formacie. Dlatego są one odpowiednie do wstawiania do dokumentów CAD i innej dokumentacji modelu 3D.

Pliki XV3 można przeglądać w odtwarzaczu XVL, czyli wtyczce do przeglądarki sieci Web.

Pliki XV3 są przechowywane za pomocą technologii Lattice Technology XVL (eXtensible Virtual world description Language), która jest formatem XML służącym do kompresji i wymiany modeli 3D.

Jak otworzyć plik XV3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XV3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XV3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XV3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XV3

Inne problemy z plikiem XV3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XV3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XV3:

  • plik XV3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XV3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XV3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik