• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XUL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XUL. Jeżeli chcesz otworzyć plik XUL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XUL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Firefox XML User Interface Language Format Mozilla

Co to jest plik XUL?

Samodzielna aplikacja lub rozszerzenie Firefoksa napisane w formacie XML. Obsługiwane przez przeglądarki Mozilli i inne przeglądarki internetowe oparte na silniku Gecko.

Jak otworzyć plik XUL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XUL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XUL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XUL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XUL

Inne problemy z plikiem XUL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XUL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XUL:

  • plik XUL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XUL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XUL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik