• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik XTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CmapTools Exported Topic Map Format IHMC

Co to jest plik XTM?

Koncepcja mapy stworzonej przez CmapTools, programu służącego do wizualizacji wiedzy zorganizowanej. Zawiera dane graficzne i tekstowe, które mogą być wyświetlane w CmapTools. Nie obejmuje informacji o układzie, stylu lub tła.

Jak otworzyć plik XTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XTM

Inne problemy z plikiem XTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XTM:

  • plik XTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik