• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XSPF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XSPF. Jeżeli chcesz otworzyć plik XSPF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XSPF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XML Shareable Playlist Format N/A

Co to jest plik XSPF?

Lista odtwarzania zapisana w formacie XML Playable Playlist (XSPF). Używa tagów XML do porządkowania i wyświetlania plików znajdujących się na liście odtwarzania. Podobny do pliku .M3U, ale używa standardowego XML. Nie zawiera rzeczywistych danych audio.

Więcej informacji na temat formatu XSPF jest dostępny w witrynie XSPF.Org.

Jak otworzyć plik XSPF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XSPF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XSPF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XSPF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XSPF

Inne problemy z plikiem XSPF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XSPF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XSPF:

  • plik XSPF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XSPF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XSPF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik