• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik XSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SOFTIMAGE|XSI 3D Model Autodesk

Co to jest plik XSI?

Trójwymiarowy obraz stworzony przez Softimage, animację znaków trójwymiarowych i program efektów wykorzystywany w grach wideo i produkcji filmowych. Przechowywanie siatki (geometrii), tekstury, odcieni i innych danych modelu dla postaci. Używany do animowania znaków w scenach 3D.

Softimage został opracowany wcześniej przez Softimage, Co. As Softimage | XSI. Oprogramowanie jest teraz własnością firmy Autodesk.

Jak otworzyć plik XSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XSI

Inne problemy z plikiem XSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XSI:

  • plik XSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik