• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XSC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XSC. Jeżeli chcesz otworzyć plik XSC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XSC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio XSC Format Microsoft

Co to jest plik XSC?

Plik utworzony przez program Visual Studio IDE. Automatycznie generowane przez program Visual Studio, gdy użytkownik tworzy schemat XML (plik .XSD) zawierający dane oprócz schematu.

Gdy program Visual Studio tworzy plik XSC, tworzy również plik .XSS. Jeśli chcesz zapobiec tworzeniu plików XSC i XSS przez program Visual Studio, otwórz plik XSD za pomocą edytora tekstu i zmień poniższy kod, gdzie "false" było wcześniej "true":

msdata: IsDataSet = "false"

Pliki XSC są tworzone za pomocą narzędzia Projektant zestawu danych w programie Visual Studio.

Jak otworzyć plik XSC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XSC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XSC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XSC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XSC

Inne problemy z plikiem XSC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XSC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XSC:

  • plik XSC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XSC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XSC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik