• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XRY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XRY. Jeżeli chcesz otworzyć plik XRY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XRY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XRY Data Format Micro Systemation

Co to jest plik XRY?

Archiwum danych utworzone za pomocą programu XRY, programu pobierania danych telefonu komórkowego przeznaczonego do celów sądowych. Może zawierać wiele typów danych pobranych z telefonu, w tym książki telefonicznej, listy połączeń, wiadomości tekstowych, zdjęć, kalendarzy, notatek i plików dźwiękowych. Wszystkie dane są przechowywane w jednym pliku z rozszerzeniem ".Xry".

Pliki XRY są tworzone za pomocą jednostki komunikacyjnej XRY, która może pobierać dane za pośrednictwem połączenia USB, Bluetooth lub podczerwieni. Można je przeglądać na komputerze za pomocą bezpłatnej aplikacji XRY Reader.

Jednostka komunikacyjna XRY i związane z nią oprogramowanie są technicznie określane jako ".XRY System".

Jak otworzyć plik XRY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XRY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XRY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XRY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XRY

Inne problemy z plikiem XRY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XRY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XRY:

  • plik XRY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XRY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XRY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik