• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XRNS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XRNS. Jeżeli chcesz otworzyć plik XRNS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XRNS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Extended Renoise Song Format Renoise

Co to jest plik XRNS?

Format piosenki używany przez Renoise, program do tworzenia utworu. Zapisuje dane w skompresowanym formacie ZIP, który zawiera plik Song.Xml i folder SampleData. Informacje o utworze są przechowywane w pliku Song.Xml, podczas gdy próbki i instrumenty są przechowywane w folderze SampleData.

Próbki przechowywane w plikach XRNS mogą być zapisywane w formacie .WAV, .AIF, .OGG, .MP3, .AAC lub .FLAC. Ponieważ dane te są przechowywane w standardowym archiwum ZIP, pliki audio mogą być wyodrębniane przy użyciu narzędzia do dekompresji plików.

XRNS jest skrótem od "Extended Renoise Song".

Jak otworzyć plik XRNS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XRNS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XRNS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XRNS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XRNS

Inne problemy z plikiem XRNS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XRNS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XRNS:

  • plik XRNS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XRNS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XRNS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik