• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XQUERY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XQUERY. Jeżeli chcesz otworzyć plik XQUERY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XQUERY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XQuery Source Code Format The W3C XML Query Working Group

Co to jest plik XQUERY?

Plik napisany przy użyciu języka XQuery, języka zapytań używanych do pobierania i manipulowania danymi ze źródeł danych XML. Może zawierać składnię do otwierania plików XML, a także iteracyjne nad danymi XML i wykonywania obliczeń.

Język XQuery może być używany do manipulowania danymi XML w podobny sposób do tłumaczeń zapisanych w plikach .XSLT.

Pliki XQUERY częściej używają rozszerzenia .XQ.

Jak otworzyć plik XQUERY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XQUERY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XQUERY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XQUERY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XQUERY

Inne problemy z plikiem XQUERY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XQUERY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XQUERY:

  • plik XQUERY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XQUERY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XQUERY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik