• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XQT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XQT. Jeżeli chcesz otworzyć plik XQT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XQT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperCalc Macro Spreadsheet Format N/A

Co to jest plik XQT?

Makro, które może wykonywać polecenia i zautomatyzować zadania w programie SuperCalc, starszym programie arkuszy kalkulacyjnych, który został ulepszony w VisiCalc.

Jak otworzyć plik XQT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XQT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XQT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XQT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XQT

Inne problemy z plikiem XQT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XQT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XQT:

  • plik XQT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XQT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XQT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik