• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XQM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XQM. Jeżeli chcesz otworzyć plik XQM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XQM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XQuery Module The W3C XML Query Working Group

Co to jest plik XQM?

Plik napisany w XQuery, języku używanym do wyszukiwania i manipulowania danymi ze źródeł danych XML. Zapewnia moduł XQuery, który zazwyczaj zawiera funkcje wielokrotnego użytku. Służy do przechowywania bibliotek kodu źródłowego, których funkcje mogą być wywoływane po dołączeniu do kodu XQuery.

Jak otworzyć plik XQM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XQM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XQM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XQM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XQM

Inne problemy z plikiem XQM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XQM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XQM:

  • plik XQM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XQM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XQM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik