• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XQL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XQL. Jeżeli chcesz otworzyć plik XQL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XQL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XML Query Language Format The W3C XML Query Working Group

Co to jest plik XQL?

Plik napisany w języku XQuery, standard do odczytywania i zapisywania danych za pomocą źródeł danych XML. Zawiera kod źródłowy XQuery, który może otwierać pliki XML, wyodrębnić żądane informacje i wyświetlać wyniki.

Pliki języków XQuery częściej używają rozszerzenia .XQ.

Jak otworzyć plik XQL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XQL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XQL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XQL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XQL

Inne problemy z plikiem XQL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XQL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XQL:

  • plik XQL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XQL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XQL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik