• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XPJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XPJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik XPJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XPJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Micro Planner X-Pert Project Format Adobe Systems

Co to jest plik XPJ?

Plik projektu pomocy utworzony przez RoboHelp, aplikację do tworzenia zawartości pomocy. Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawiera odniesienia do plików Pomocy HTML i innych zasobów treści pomocy. Zawiera również nawigację, spis treści i informacje o indeksowaniu wyszukiwania.

Projekty XPJ są często wykorzystywane do opracowywania podręczników pomocy i baz wiedzy dla aplikacji.

Jak otworzyć plik XPJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XPJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XPJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XPJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XPJ

Inne problemy z plikiem XPJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XPJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XPJ:

  • plik XPJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XPJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XPJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik