• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik XNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
QuarkXPress Extension Format Quark Software

Co to jest plik XNT?

Rozszerzenie aplikacji używane przez QuarkXPress, program służący do profesjonalnego publikowania. Rozszerza funkcjonalność domyślnej aplikacji QuarkXPress. Służy do dodawania nowych elementów do interfejsu użytkownika, importowania i eksportowania nowych typów plików, zwiększania przepływu pracy aplikacji lub dodawania innych funkcji.

Do instalacji QuarkXPress dołączono kilka plików XNT. Znajdują się one w katalogu / XTensions /. Aby wyłączyć rozszerzenie, umieść go w katalogu XTensions Disabled.

Jak otworzyć plik XNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XNT

Inne problemy z plikiem XNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XNT:

  • plik XNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik