• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fasttracker 2 Extended Module Format Starbreeze Studios

Co to jest plik XMZ?

Format modułu śledzącego audio używany przez program Fasttracker 2, program do tworzenia i odtwarzania modułów muzycznych. Zawiera próbki audio i wzorce nut, które są używane do odtwarzania próbek w różnych miejscach. Obsługuje wiele ścieżek i efektów.

Format XMZ jest rozszerzeniem popularnego formatu .XM tracker.

Jak otworzyć plik XMZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMZ

Inne problemy z plikiem XMZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMZ:

  • plik XMZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik