• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMPZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMPZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMPZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMPZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Miradi XML Project Format Benetech

Co to jest plik XMPZ?

Plik projektu stworzony przy użyciu programu Miradi, programu służącego do planowania ochrony środowiska. Podobny do pliku .MPZ, ale jest zapisywany w formacie XML. Zawiera dane projektu, takie jak zagrożenia dla środowiska, cele i informacje o planowaniu.

Jak otworzyć plik XMPZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMPZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMPZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMPZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMPZ

Inne problemy z plikiem XMPZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMPZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMPZ:

  • plik XMPZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMPZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMPZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik