• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CDRWin Virtual CD Image Format Cal3D

Co to jest plik XMF?

Trójwymiarowy modelowy plik siatki utworzony przy użyciu biblioteki Cal3D, biblioteki animacji znaków otwartej. Zawiera wielokąty składające się z węzłów i krawędzi, które zawierają geometrię charakteru. Dostarcza modelu struktury szkieletowej.

Obwody Cal3D są częściej przechowywane przy użyciu binarnego formatu .CMF.

Modele Cal3D są stosowane w aplikacjach, takich jak IMVU, aplikacja do rozmawiania online 3D, która korzysta z plików XMF dla wirtualnych awatarów.

Jak otworzyć plik XMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMF

Inne problemy z plikiem XMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMF:

  • plik XMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik