• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XM. Jeżeli chcesz otworzyć plik XM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FastTracker 2 Instrument Fasttracker

Co to jest plik XM?

Moduł muzyczny stworzony przez Fasttracker 2, program do śledzenia dźwięku. Używa danych MIDI i próbek dźwiękowych do komponowania utworów. Podobny do pliku .S3M lub .MOD, ale jest zapisywany w formacie Fasttracker.

Program Fasttracker nie jest już rozwijany, ale format jest nadal obsługiwany przez wielu obecnych odtwarzaczy MOD.

Jak otworzyć plik XM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XM

Inne problemy z plikiem XM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XM:

  • plik XM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik