• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLNK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLNK. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLNK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLNK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XML Link Format N/A

Co to jest plik XLNK?

Skrót lub "link" do innego pliku używającego formatowania XML. Podobny do pliku .LKK, ale może być używany na wielu platformach dzięki swojej strukturze opartej na XML. Zawiera ścieżkę do pliku docelowego w tagu "TargetFile" w XML.

Przeczytaj więcej o formacie pliku XLNK.

Jak otworzyć plik XLNK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLNK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLNK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLNK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLNK

Inne problemy z plikiem XLNK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLNK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLNK:

  • plik XLNK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLNK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLNK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik