• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XLF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XLF. Jeżeli chcesz otworzyć plik XLF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XLF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XLIFF Document Format OASIS

Co to jest plik XLF?

Plik sformatowany XML w oparciu o specyfikację XLIFF (XML Localization Interchange File Format) opracowany przez Komitet Techniczny OASIS. Wykorzystywane jako standardowe sposoby wymiany danych lokalizacyjnych i powiązanych informacji w formacie bezstratnym.

Każdy dokument XLIFF zawiera jeden lub więcej elementów. Elementy te określają lokalizację źródeł danych, takich jak obrazy, bazy danych, pliki właściwości itp.

Jak otworzyć plik XLF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XLF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XLF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XLF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XLF

Inne problemy z plikiem XLF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XLF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XLF:

  • plik XLF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XLF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XLF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik