• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XISE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XISE. Jeżeli chcesz otworzyć plik XISE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XISE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xilinx ISE Project Format Xilinx

Co to jest plik XISE?

Plik projektu stworzony przez ISE, aplikację służącą do projektowania urządzeń elektroniki komputerowej. Zapisuje listę plików źródłowych używanych przez projekt, a także właściwości projektu i wersję oprogramowania dla projektu. Używany do projektowania układów FPGA (Field-programmable Array Gate).

Rozszerzenie ".Xise" zostało wprowadzone z oprogramowaniem ISE w wersji 11. Wersje od 7 do 10 używają rozszerzenia .ISE, a ISE 5 i 6 używają rozszerzenia .NPL.

Jak otworzyć plik XISE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XISE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XISE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XISE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XISE

Inne problemy z plikiem XISE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XISE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XISE:

  • plik XISE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XISE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XISE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik