• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik XHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Extensible HTML Format N/A

Co to jest plik XHTML?

Plik XHTML to strona internetowa napisana w formacie XHTML, która jest przekształceniem HTML 4 jako aplikacji XML 1.0. Używa standardowych tagów HTML, ale musi być zgodny z bardziej surowymi wytycznymi XML.

Wiele obecnych stron internetowych zawiera strony internetowe oparte na specyfikacjach XHTML 1.0 lub XHTML 1.1.

Jak otworzyć plik XHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XHTML

Inne problemy z plikiem XHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XHTML:

  • plik XHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik