• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik XGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xfire Profile Patcher Game List Format XGP

Co to jest plik XGP?

Plik utworzony przez XGP (Xfire Game Patcher), program służący do modyfikowania pliku xfire_games.Ini używanego przez Xfire. Zapisuje listę profili gier zarządzanych przez XGP, które mogą być użyte do poprawienia pliku Xfire .INI.

Oprogramowanie XGP i typ pliku XGP są obecnie wycofywane. XGP został zastąpiony nowszym produktem o nazwie Xfire Profil Patcher.

Jak otworzyć plik XGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XGP

Inne problemy z plikiem XGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XGP:

  • plik XGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik