• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XFO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XFO. Jeżeli chcesz otworzyć plik XFO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XFO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XSL-FO Formatted Form N/A

Co to jest plik XFO?

Formularz sformatowany przy użyciu języka znaczników XSL-FO (Extensible Language Stylesheet - Formatting Objects). Definiuje formatowanie danych XML dla ekranu, drukowania lub innego rodzaju nośników. Może być używany w aplikacjach online lub offline.

Formularze XSL-FO częściej używają rozszerzenia .FO.

Jak otworzyć plik XFO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XFO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XFO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XFO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XFO

Inne problemy z plikiem XFO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XFO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XFO:

  • plik XFO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XFO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XFO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik