• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XFN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XFN. Jeżeli chcesz otworzyć plik XFN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XFN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Ventura Printer Font N/A

Co to jest plik XFN?

Plik czcionki drukarki używany przez aplikację wydawniczą Corel Ventura, program, który może przekształcić złożone dokumenty i pliki XML w bogate w wizualne publikacje. Format czcionki XFN zapewnia dokładne drukowanie tekstu i jest obsługiwany przez drukarki Xerox.

Corel Ventura nie jest już rozwijany.

Jak otworzyć plik XFN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XFN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XFN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XFN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XFN

Inne problemy z plikiem XFN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XFN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XFN:

  • plik XFN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XFN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XFN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik