• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XEM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XEM. Jeżeli chcesz otworzyć plik XEM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XEM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sybase PowerDesigner Model Definition Format Sybase

Co to jest plik XEM?

Rozszerzona definicja modelu utworzona przy użyciu programu do modelowania przedsiębiorstw PowerDesigner. Jeden lub więcej plików XEM może być zapisanych wraz z plikiem bazy danych PowerDesigner (.PDM) i może być przechowywany na lokalnym dysku twardym lub w sieciowym napędzie.

Definicje modelu powiązane z konkretnym modelem można wyświetlić, wybierając pozycję "Model & rarr.Extended Model Definitions". Pliki XEM nie powinny być modyfikowane przez użytkownika, ponieważ mogą stać się nieużyteczne.

Jak otworzyć plik XEM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XEM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XEM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XEM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XEM

Inne problemy z plikiem XEM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XEM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XEM:

  • plik XEM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XEM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XEM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik