• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XEL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XEL. Jeżeli chcesz otworzyć plik XEL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XEL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Expression Encoder 3.0 Live Jobs Format Microsoft

Co to jest plik XEL?

Plik ustawień utworzony przez Expression Encoder, aplikację transkodującą wideo dołączoną do programu Microsoft Expression Studio. Zapamiętuje ustawienia wstępne sesji kodowania wideo na żywo i zawiera odniesienia do nośników źródłowych oraz ustawienia transkodowania dla każdego pliku. Zapisano w formacie XML.

Kodowanie na żywo jest wykonywane podczas przesyłania strumieniowego wideo. Na przykład plik XEL może zapisywać ustawienia kodowania żywych webcastów w strumieniu wideo lub pliku. Kodowanie na żywo różni się od zadań kodowania, które są zapisywane w formacie .XEJ.

Encoder ekspresji jest dostępny bezpłatnie lub jako część Microsoft Expression Studio.

Jak otworzyć plik XEL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XEL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XEL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XEL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XEL

Inne problemy z plikiem XEL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XEL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XEL:

  • plik XEL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XEL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XEL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik