• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik XDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DocuWorks Document Format Fuji Xerox

Co to jest plik XDW?

Własny format obrazu używany przez skanery i kopiarki Fuji Xerox DocuCentre. Mogą zawierać zarówno obrazy, jak i teksty, a także linki do stron sieci Web lub innych dokumentów. Zeskanowany tekst może być konwertowany na rzeczywiste znaki za pomocą technologii DocuWorks OCR i przeszukiwany tak, jak dokument do przetwarzania tekstu.

Jak otworzyć plik XDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XDW

Inne problemy z plikiem XDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XDW:

  • plik XDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik