• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XCWORKSPACE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XCWORKSPACE. Jeżeli chcesz otworzyć plik XCWORKSPACE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XCWORKSPACE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode Workspace Format Apple

Co to jest plik XCWORKSPACE?

Plik utworzony przez Xcode, aplikację do tworzenia aplikacji iOS i Mac OS X (kakao). Zapisuje ustawienia obszaru roboczego włączając w to i okna Widoki (Nawigator, Debugowanie i Narzędzia) i Edytor. Utworzono, wybierając Plik i rarr. Zapisz jako Workspace ... Z otwartym projektem.

Po otwarciu pliku XCWORKSPACE otwiera skojarzony projekt i przywraca perspektywę. Z tego powodu pliki przestrzeni roboczej Xcode mogą być używane jako opakowanie lub kontener dla projektu Xcode .XCODEPROJ.

Jak otworzyć plik XCWORKSPACE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XCWORKSPACE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XCWORKSPACE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XCWORKSPACE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XCWORKSPACE

Inne problemy z plikiem XCWORKSPACE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XCWORKSPACE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XCWORKSPACE:

  • plik XCWORKSPACE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XCWORKSPACE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XCWORKSPACE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik