• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XCSNAPSHOTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XCSNAPSHOTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik XCSNAPSHOTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XCSNAPSHOTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode Snapshot Apple

Co to jest plik XCSNAPSHOTS?

Plik migawki projektu utworzony przez Xcode, IDE dla rozwoju Apple dla aplikacji Mac OS X i iOS. Zawiera wszystkie zapisane stany projektu rozwojowego, w tym pliki zasobów, kod źródłowy i ustawienia projektu. Może również zawierać notatki programistów dla każdego zapisanego stanu. Służy do przechowywania punktów kontrolnych odzyskiwania dla projektu.

Migawki Xcode są często używane do zapisywania stanów projektu podczas przesyłania oprogramowania do Apple App Store. Pomaga to deweloperom śledzić zgłoszone błędy przeciwko określonej wersji kodu źródłowego, a także daje punkt kontrolny kodu źródłowego do porównania przy opracowywaniu nowych funkcji.

Możesz utworzyć migawkę z otwartego projektu Xcode, wybierając Plik i rarr. Utwórz zdjęcie ... Z menu aplikacji Xcode. Migawki można wyświetlić w oknie Organizator Xcode, wybierając kartę Projekty. Kliknij przycisk Przywróć migawkę, aby przywrócić migawkę.

Pliki XCSNAPSHOTS są zapisywane w katalogu ~ / Library / Developer / Xcode / Snapshots /. Każdy plik migawki jest specyficzny dla projektu Xcode i zawiera wszystkie utworzone migawki dla tego projektu.

Migawki zostały wprowadzone z kodem Xcode 4.

Jak otworzyć plik XCSNAPSHOTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XCSNAPSHOTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XCSNAPSHOTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XCSNAPSHOTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XCSNAPSHOTS

Inne problemy z plikiem XCSNAPSHOTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XCSNAPSHOTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XCSNAPSHOTS:

  • plik XCSNAPSHOTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XCSNAPSHOTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XCSNAPSHOTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik