• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XCDATAMODEL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XCDATAMODEL. Jeżeli chcesz otworzyć plik XCDATAMODEL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XCDATAMODEL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode Core Data Model Format Apple

Co to jest plik XCDATAMODEL?

Plik dla programistów utworzony przez firmę Xcode, oprogramowanie dla firmy Apple dla systemów iOS i Mac OS X. Zapisano w pakiecie "XCDATAMODELD" (z dołączonym pakietem "D") i zapisywał model danych lub schemat używany przez aplikację. Utworzone, gdy deweloper umożliwia Model danych podstawowych dla projektu Xcode.

Core Data to struktura trwałości, która umożliwia programistom współdziałanie ze źródłem danych przy użyciu modelu danych wysokiego poziomu w kodzie źródłowym.

Jak otworzyć plik XCDATAMODEL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XCDATAMODEL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XCDATAMODEL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XCDATAMODEL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XCDATAMODEL

Inne problemy z plikiem XCDATAMODEL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XCDATAMODEL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XCDATAMODEL:

  • plik XCDATAMODEL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XCDATAMODEL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XCDATAMODEL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik