• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XCARCHIVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XCARCHIVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik XCARCHIVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XCARCHIVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode Archive Apple

Co to jest plik XCARCHIVE?

Archiwum aplikacji utworzone przez Xcode, IDE dla rozwoju Apple dla aplikacji Mac OS X i iOS. Przechowuje wszystkie pliki aplikacji w formacie, który można przesłać do App Store w celu sprawdzenia. Zawiera cyfrowy podpis identyfikujący dewelopera.

Archiwa Xcode są tworzone przez wybranie produktu & rarr. Archiwum z menu aplikacji z otwartym projektem. Archiwa można przeglądać w oknie Organizator Xcode, wybierając kartę Archives (Archiwizuj). Z tego widoku możesz kliknąć przycisk Prześlij ..., aby przesłać archiwum do sprawdzenia.

Pliki XCARCHIVE są zapisywane w katalogu ~ / Library / Developer / Xcode / Archives /.

Jak otworzyć plik XCARCHIVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XCARCHIVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XCARCHIVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XCARCHIVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XCARCHIVE

Inne problemy z plikiem XCARCHIVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XCARCHIVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XCARCHIVE:

  • plik XCARCHIVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XCARCHIVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XCARCHIVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik