• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XCAPPDATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XCAPPDATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik XCAPPDATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XCAPPDATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Xcode Application Data Format Apple

Co to jest plik XCAPPDATA?

Plik danych eksportowany z Xcode, IDE dla rozwoju Apple dla Mac OS X i iOS. Zapisuje pakiet plików użytkowników zapisywanych przez aplikację w telefonie iPhone. Używane przez programistów podczas testowania aplikacji.

Pliki XCAPPDATA można tworzyć w Xcode, wykonując następujące kroki:

Podłącz telefon iPhone i otwórz okno Organizator Xcode.Open Xcode i wybierz widok Urządzenia. W urządzeniu iPhone wybierz Aplikacje, a następnie wybierz aplikację z okna. Kliknij przycisk Pobierz znajdujący się w dolnej części okna.

Możesz zobaczyć zawartość pliku XCAPPDATA, klikając jej prawym przyciskiem myszy i wybierając "Pokaż zawartość pakietu".

Jak otworzyć plik XCAPPDATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XCAPPDATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XCAPPDATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XCAPPDATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XCAPPDATA

Inne problemy z plikiem XCAPPDATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XCAPPDATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XCAPPDATA:

  • plik XCAPPDATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XCAPPDATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XCAPPDATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik