• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XBEL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XBEL. Jeżeli chcesz otworzyć plik XBEL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XBEL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
XBEL Bookmarks Format Python XML SIG

Co to jest plik XBEL?

Plik zakładek utworzony w formacie XML Bookmark Exchange Language (XBEL). Zawiera zakładki internetowe, w tym ich tytuły, adresy URL i opisy. Może również przechowywać hierarchię folderów zakładek. Używany przez niektóre przeglądarki sieci Web do przechowywania zakładek, ale nie jest używany przez najbardziej popularne przeglądarki.

Format XBEL został zaprojektowany do wymiany zakładek w internecie, ale został również dostosowany do przechowywania zakładek aplikacji.

Jak otworzyć plik XBEL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XBEL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XBEL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XBEL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XBEL

Inne problemy z plikiem XBEL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XBEL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XBEL:

  • plik XBEL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XBEL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XBEL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik