• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XBDOC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XBDOC. Jeżeli chcesz otworzyć plik XBDOC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XBDOC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xiosis Scribe Document Xiosis

Co to jest plik XBDOC?

Dokument utworzony przez Xiosis Scribe, program do edytowania tekstów. Obsługuje sformatowany tekst, formatowanie stron, obrazy i tabele. Może być edytowany z unikalnym zestawem narzędzi "next generation" i interfejsem użytkownika dostarczanym wraz z oprogramowaniem.

Xiosis Scribe oferuje wielojęzykową obsługę tłumaczenia dokumentów XBDOC oraz wielojęzyczny tekst na mowę.

Jak otworzyć plik XBDOC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XBDOC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XBDOC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XBDOC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XBDOC

Inne problemy z plikiem XBDOC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XBDOC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XBDOC:

  • plik XBDOC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XBDOC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XBDOC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik