• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku X3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem X3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik X3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku X3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
X3D Format MAGIX

Co to jest plik X3D?

Trójwymiarowy obraz lub animacja stworzona przez program Xara 3D Maker, program do edycji i animacji 3D. Obsługa grafiki wektorowej i grafiki rastrowej, przezroczystości, efektów świetlnych i ustawień animacji, takich jak obrót, wygasanie i huśtawki.

Xara 3D Maker może eksportować pliki X3D do rastrowych formatów graficznych, takich jak .JPG, .BMP i .PNG. Pliki X3D mogą być eksportowane do animacji w formatach .AVI, wygaszaczy ekranu, animowanych formatach .GIF lub Adobe Flash.

Xara 3D Maker był dawniej znany jako Xara3D.

Jak otworzyć plik X3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku X3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi X3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem X3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik X3D

Inne problemy z plikiem X3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem X3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami X3D:

  • plik X3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku X3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik X3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku X3D
X3D do 3DS