• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WZMUL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WZMUL. Jeżeli chcesz otworzyć plik WZMUL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WZMUL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinZip Multi-user Registration Format Corel

Co to jest plik WZMUL?

Plik rejestru używany do rejestrowania WinZip, popularnego narzędzia kompresji dla systemu Windows. Można pobrać ze strony WinZip po zakupie licencji WinZip. Otwarcie pliku WinZip.Wzmul inicjuje proces rejestracji WinZip.

Po zarejestrowaniu programu plik powinien zostać umieszczony w folderze Windows Common Application Data. W systemie Windows XP lokalizacja jest następująca:

C: Dokumenty i ustawieniaAll UsersApplication DataWinZip.

W systemie Windows Vista lokalizacja jest następująca:

C: ProgramDataWinZip.

Jak otworzyć plik WZMUL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WZMUL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WZMUL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WZMUL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WZMUL

Inne problemy z plikiem WZMUL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WZMUL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WZMUL:

  • plik WZMUL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WZMUL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WZMUL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik