• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WZCONFIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WZCONFIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik WZCONFIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WZCONFIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinZip E-mail Configuration Format Corel

Co to jest plik WZCONFIG?

Plik ustawień używany przez WinZip, program do kompresji plików i dekompresji. Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawiera parametry konfiguracji programu, takie jak informacje o koncie poczty e-mail dla opcji "Zip i poczty e-mail". Służy do zapisywania i wczytywania ustawień aplikacji.

Aby zastosować ustawienia w pliku WZCONFIG do WinZip, kliknij dwukrotnie plik, aby go otworzyć. Po zaimportowaniu ustawień program WinZip wyświetla komunikat informujący, że "Plik konfiguracji WinZip został przetworzony pomyślnie".

Jak otworzyć plik WZCONFIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WZCONFIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WZCONFIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WZCONFIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WZCONFIG

Inne problemy z plikiem WZCONFIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WZCONFIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WZCONFIG:

  • plik WZCONFIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WZCONFIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WZCONFIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik