• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WYZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WYZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik WYZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WYZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WYZTracker Format N/A

Co to jest plik WYZ?

Plik używany przez WYZTracker, program służący do tworzenia chiptune plików audio w formacie używanym przez starsze chipy Amstrad CPC AY. Zapisuje wzór notatek i efektów. Często używane do tworzenia gier wideo.

Interfejs użytkownika WYZTracker jest napisany w języku hiszpańskim.

Jak otworzyć plik WYZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WYZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WYZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WYZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WYZ

Inne problemy z plikiem WYZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WYZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WYZ:

  • plik WYZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WYZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WYZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik