• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WX. Jeżeli chcesz otworzyć plik WX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Flight Simulator Weather Format Microsoft

Co to jest plik WX?

Zapewnia warunki pogodowe dla lotu utworzonego za pomocą programu Microsoft Flight Simulator. Mogą zostać dostosowane klikając menu "Świat", a następnie "Pogoda" w programie Symulator lotu. Ustawienia pogody mogą być modyfikowane przy użyciu chmur, opadów deszczu, widoczności i suwaków wiatru. Można dostosować się bardziej szczegółowo przy użyciu Zaawansowanych ustawień pogodowych.

Plik WX jest zapisywany wraz z plikiem .FLT podczas tworzenia lotu.

Pliki WX są używane przez wiele wersji programu Flight Simulator, w tym Flight Simulator 2004 i Flight Simulator X.

Jak otworzyć plik WX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WX

Inne problemy z plikiem WX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WX:

  • plik WX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik