• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku WWU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem WWU. Jeżeli chcesz otworzyć plik WWU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku WWU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Wwise Work Unit Format Audiokinetic

Co to jest plik WWU?

Plik XML reprezentujący "Jednostkę Roboczą" w Wwise, kompletne narzędzie do authoringu dźwięku przeznaczone dla projektantów dźwięku i programistów audio. Przykładem Jednostki Roboczej jest zapytanie, w którym znajdują się obiekty dźwiękowe, które pasują do parametrów zapytania.

Pliki WWU mogą odwoływać się do plików Wwise Project (.WPROJ). Funkcja grupy roboczej Wwise umożliwia pracę zespołom roboczym przez wszystkich w zespole deweloperskim.

Jak otworzyć plik WWU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku WWU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi WWU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem WWU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik WWU

Inne problemy z plikiem WWU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem WWU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami WWU:

  • plik WWU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku WWU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik WWU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik